category

Floor stands

Stanowią doskonałe narzędzia jeśli chodzi o ekspozycje materiałów reklamowych. Stojaki podłogowe służą najczęściej do kolportażu różnego rodzaju ulotek.Wykonane są z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa - plexi. Jest ono przezroczyste i odporne na działanie promieni UV. Dzięki czemu nasze produkty można używać także w plenerze, gdzie często poddawane są długiej ekspozycji na słońce. Co ważne plekse można łatwo poddać recyklingowi, dzięki czemu nie jest szkodliwa dla środowiska.Klientom oferujemy duży wybór produktów, jednym z nich są ulotniki – stojaki podłogowe z plexi wykorzystywane na targach oraz eventach reklamowych. W naszej ofercie dostępne są modele jednostronne, dwustronne oraz naprzemienne, co pozwala na znalezienie odpowiedniego do swoich potrzeb ulotnika.

Zostały stworzone w różnych formatach, dzięki czemu można w nich umieścić materiały informacyjne, których rozmiary zaczynają się od A6 nawet do A3. Pozwala to na dobre wyeksponowanie zarówno małych, jak i dużych ulotek reklamowych

W ofercie dostępne są również stojaki reklamowe -modułowe, które przeznaczone są do ekspozycji towarów na wystawach sklepowych. Ich ogromną zaletą jest to, że można je w łatwy sposób złożyć i rozłożyć, dzięki czemu są niezwykle mobilne. Posiadamy trzy modele - kołowe, kwadratowe oraz trójkątne, które można montować w różnych konfiguracjach, dzięki temu sprawdzą się również na wystawach targowych.

Stojaki z plexi to świetny sposób promocji j firmy, usług, czy sklepu. Szeroki wybór modeli pozwala na znalezienie, takiego który najlepiej zaprezentuje ulotki i pomoże w ich kolportażu. W naszym sklepie znaleźć można wszystkie niezbędne elementy wyposażenia każdego stoiska.

There are 21 products.

Showing 1-21 of 21 item(s)

Active filters