category

Lecterns

Prezentowane w tej kategorii produkty doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego typu wydarzeń publicznych. Sprawiają, że każda okazja staje się automatycznie jeszcze bardziej prestiżowa. Specjalnie wydzielone miejsce do przemawiania, na którym można położyć np. napisany przez siebie tekst do wygłoszenia, to właśnie produkowane przez nas mównice z pleksi. Ich wygląd jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu łatwo poddają się personalizacji w zależności od charakteru wydarzenia. Dodatkowo są one bardzo estetyczne, lekkie i mobilne przez co są chętnie wykorzystywane podczas różnego rodzaju gal, konferencji i przemówień.

Nasze mównice z plexi nie wymagają kilku osób do instalacji, a ich montaż jest niezwykle prosty. Są tak lekkie, że wystarcza jedna osoba, by je przenieść i ustawić w dowolnie wybranym miejscu. Ponadto w razie potrzeby można je przewieźć autem osobowym typu kombi lub van.

W naszym asortymencie posiadamy te produkty w wielu różnych rozmiarach i kształtach. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z wymiarami tworzących je części.

There are 16 products.

Showing 1-16 of 16 item(s)

Active filters