category

Plexiglass containers, boxes z plexi

Nasze produkty zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy mają problem z przechowywaniem lub prezentacją małych przedmiotów, jak np. śrubki czy koraliki.

Pojemniki z plexi dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do wielkości przedmiotów, jakie chcemy w nich przechowywać .Co więcej pudełka można ustawiać jedno na drugim i w razie czego zwiększyć powierzchnię, w której przechowujemy swoje przedmioty.

Zastosowanie kuwetek znacznie ułatwia utrzymanie porządku w składowanych produktach, jednocześnie umożliwiając dobry sposób prezentacji znajdujących się we wewnątrz przedmiotów.

Warto zauważyć, że kuwetki z plexi pozwalają nam również na przechowywanie żywności. Za ich pomocą możemy dobrze wyeksponować różnego rodzaju cukierki, drażetki oraz żelki. Co więcej nasze pudełka z plexi posiadają atest na kontakt z żywnością, dzięki czemu przechowywane w nich jedzenie jest bezpieczne.

Kupując oferowane przez nas pudełka, należy pamiętać o ich prawidłowej pielęgnacji. Na naszej stronie znajduje się plik zawierający szczegółowe wytyczne dotyczące czyszczenia wnętrza pojemników. Zachowanie odpowiedniej higieny jest szczególnie, jeśli w kuwecie przechowywana jest żywność.

There are 5 products.

Showing 1-5 of 5 item(s)

Active filters