category

Lockers, cabinets

Przeznaczone są do ekspozycji niewielkich przedmiotów typu: kosmetyki, artykuły piśmiennicze i drobnej poligrafii, biżuteria, zegarki, perfumy, galanterię skórzaną i inne artykuły o ekskluzywnym charakterze. Gabloty z plexi dedykowane są również dla cukierni, piekarni i sklepów spożywczych, ponieważ posiadają odpowiednie atesty zezwalające na kontakt z żywnością. Gabloty stojące to doskonały sposób na prezentację towarów, a także zwiększenie ich atrakcyjności w oczach potencjalnych klientów, co może znacznie wpłynąć na sprzedaż.

Każda oferowana przez nas gablota kosmetyczna, spożywcza czy też szafka z plexi cechuje się niezwykłą estetyką oraz funkcjonalnością, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w sklepie, jak i biurze. Ekspozytory zostały wykonane z płyt plexi (znanych też jako pleksi, plexiglas oraz szkło akrylowe), które są odporne na wahania temperatur, uszkodzenia mechaniczne, działanie promieni ultrafioletowych, a także doskonale rozpraszają światło, zapewniając niesamowite efekty wizualne i zwiększając atrakcyjność ekspozycji.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno stojące modele, jak i szafki wiszące o różnych wymiarach, liczbie półek oraz konstrukcjach, co pozwoli na dopasowanie do indywidualnego zapotrzebowania, a także dostępnej przestrzeni.

There are 125 products.

Showing 1-24 of 125 item(s)

Active filters