category

ULOTNIKI NA ULOTKI

Pragną Państwo wykreować pozytywny wizerunek Państwa marki w nienachalny sposób? W tej sytuacji na pewno przydatne będą nasze stojaki na ulotki z plexi. Dzięki nim Klienci w prosty sposób będą mogli zapoznać się z ofertą lub opisem Państwa przedsiębiorstwa, co znacznie ułatwi podjęcie decyzji o skorzystaniu z Państwa usług lub podjęciu jakiejkolwiek współpracy. Pojemniki tego typu są bardzo uniwersalne i z powodzeniem mogą służyć firmom z wielu branż.

Wyprodukowane przez nas pojemniki na ulotki z plexi to specjalne stojaki na plik folderów i innych materiałów reklamowych. Produkty te cechują się lekką i niezabudowaną konstrukcją. Wszystkie z nich cechują się wysoką jakością wykonania i mogą być używane podczas targów czy konferencji, ale również z powodzeniem mogą stać w siedzibie firmy, np. przy ladzie.

W tym dziale można nabyć różne modele: proste, ze skrzydełkami bocznymi otwartymi i skrzydełkami zamkniętymi. Skrzydełka boczne zabezpieczają zawartość podajników przed zsuwaniem się materiałów reklamowych na boki. Zamknięte dodatkowo zabezpieczają foldery przed przechylaniem się ich do przodu.

ULOTNIKI NA ULOTKI

There are 57 products.

Showing 1-21 of 57 item(s)

Active filters