+48 793 800 005

O firmie

Firma ARTCOP powstała w 1998 roku. Główną działalnością naszej firmy jest wytwarzanie produktów z plexiglasu. Firma dysponuje parkiem maszynowym pozwalającym na wykonywanie małogabarytowych wyrobów typu: stojaki, podstawki na opisy i ulotki, ekspozytory, gadżety z plexi oraz dużych typu: mównice, gabloty, stojaki gabarytowe, osłony ekspozycji.

Na nasz park maszynowy składają się:

– Trzy plotery laserowe wielkoformatowe o polach roboczych: 1550x2500mm oraz 1500x3000mm z możliwością grawerowania,

– Plotery grawerujące o polu roboczym: 1200x800mm oraz 600x400mm z możliwością cięcia laserowego. Modele te pozwalają grawerować obiekty o wys. do 400mm

– Drukarka wielkoformatowa UV OCE Arizona o polu pracy 2500x1250 mm. Druk bezpośrednio na materiałach również z poddrukiem białym

– Ploter frezujący KIMLA o polu roboczym 4100x2100mm,

– Ploter styrodurowy o polu roboczym 1250x600mm,

– Ploter do cięcia folii samoprzylepnych o szer. 1200mm,

– Automatyczne giętarki termiczne o różnych długości gięcia,

– Inne niezbędne urządzenia przy obróbce plexiglasu.

Maszynami CNC, jakimi dysponujemy, możemy wykonać prawie każdą rzecz z plexi, a również reklamy wizualne 3D dla wymagających klientów.

Wiele prac naszej firmy z sektora reklamy wizualnej reprezentuje naszych klientów w ich siedzibach, punktach handlowych i biurach obsługi klienta.

Wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy wyroby z plexi w setkach tysiącach sztuk, które wyposażyły wiele sklepów, biur handlowych, biur podróży, restauracji, placówek handlowych, stoisk targowo-wystawienniczych, banków, siedzib firm, urzędów itp.
Odbiorcami naszych produktów i usług jest wiele Instytucji Państwowych oraz dużych, średnich i małych firm z sektora biznesu.

Firma nasza dba przede wszystkim o jakość i cenę wytwarzanych wyrobów, dlatego zamawiają u nas usługi firmy z Polski, ale także firmy z Unii Europejskiej.

 

Zapraszamy do zakupów naszych wyrobów bezpośrednio w sklepie internetowym naszej firmy lub do kontaktu, jeśli mamy wykonać indywidualne prace na zlecenie klienta.

 

 

Pozdrawiamy – załoga firmy ARTCOP